Produkty: 0

O nas

Naszą przygodę z serwisem motocykli i ATV zaczęliśmy w połowie lat 90-tych. Od samego początku związaliśmy się ze sportem motocyklowym. Każde zawody lub trening były i są dla nas kopalnią wiedzy i doświadczenia, którą obecnie wykorzystujemy w naszym serwisie oferując naszym klientom najwyższą jakość usług.

Zawieszenia to nasza pasja i jesteśmy dumni ż tego że jako pierwsi w Polsce zaczęliśmy zajmować się tym profesjonalnie. Od samego początku istnienia firmy SANCHEZ Racing swoje umiejętności rozszerzamy biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach w renomowanych firmach Europejskich. W parze z wiedzą musi iść odpowiednio wyposażony warsztat, dlatego dysponujemy licznymi narzędziami specjalistycznymi, które pozwalają nam wykonać pełną obsługę zawieszeń takich marek jak:

OHLIS, KAYABA, SHOWA, WP, MARCOCCHI, SACHS, ELKA, SOLWA, YSS, CONVALVE I INNE.

Od 2000 roku wykonujemy serwis, naprawy, tuning oraz modyfikacje zawieszeń motocykli i ATV. Dajemy gwarancję na wykonane przez nas usługi. Nasze naklejki będące w pewnym sensie nie inwazyjnym autografem wykonanych prac przy zawieszeniu można znaleźć na motocyklach zawodników motocross, enduro, sumermoto startujących w Mistrzostwach Europy, Mistrzostwach Polski i Pucharze Polski.

Certyfikaty.

YAMAHA, KTM, KAWASAKI

OHLIS, KAYABA, SHOWA, WP, MARCOCCHI, YSS